Çalışma Saatleri: 08.00-17.00

Kurumsal

Aslında anlatacak dillere destan bir hikayemiz yok. "Hamur Beklemez, Tepsiniz Aynı Gün Kargoda" Sloganıyla başladı herşey. Maşallah Metal temeli 2012 yılında atılan, 700 m² kapalı alanda, baklava tepsisi ve alüminyum mutfak eşyası imalatı yaparak sektöre ilk adımını attı. Gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri, yakından takip ederek, sürekli inovasyonlarla müşterilerine en kaliteli ürünü sunan Maşallah Metal, baklava tepsisi sektörüne çok farklı bakış açıları kazandırdı.

8 yıl gibi bir sürede tüm Türkiye başta olmak üzere, çeşitli Avrupa ülkelerinde bile, kendi sektöründe sıkça rastlanan bir marka haline geldi.

Kapısını yeniliklere ve müşterilerinin farklı taleplerine sürekli açık tutan Maşallah Metal, 2020 yılına geldiğinde, 3000 m²  kapalı alanı ile ürün portföyünde, Köşeli ve Yuvarlak Baklava Tepsileri, Tek Kullanımlık Tepsiler, Ekmek ve Fırın Tavaları, Poğaça ve Börek Tepsileri ile Künefe Tepsileri başta olmak üzere 75 çeşit ürün barındırmaktadır.

Bünyesinde kendi konusunda uzman 19 personel ile çalışan Maşallah Metal, 20 den fazla çözüm ortağı ile tüm sorunlarınıza sınırsız çözümler üretmektedir.

Bize Göre "Kalite Haktır, Ayrıcalık Değil."


Geniş Bir Ürün Yelpazesine Sahip Olan Baklava Tepsisinin Ürün Yelpazesinde Baklava Tepsisi
Tek Kullanımlık Tepsi Ekmek ve Fırın Tavası Künefe Tepsileri Mevcuttur.

Hızlı iletişim
  • 0344 236 0088
  • 0535 217 8071
  • info@masallahmetal.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Maşallah Metal

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?